Corona (covid 19), Wuhan Virüsü, Çiçek Hastalığı Salgını!

Enfeksiyonun yayılmasını önlemek için standart öneriler arasında düzenli el yıkama, öksürme ve hapşırma sırasında ağız ve burnun kapatılması, et ve yumurtaların iyice pişirilmesi yer alır. Öksürme ve hapşırma gibi solunum yolu rahatsızlığı belirtileri gösteren kişilerle yakın temastan kaçınmalıyız. Toplu taşımalarda, yurtlarda, okullarda ve halka açık tüm alanlarda temastan ve fazla vakit geçirmekten kaçınmanızı tavsiye ederiz.

Dezenfekte İşlemleri Salgınlara Karşı En Güvenli Çözümdür!

Evlerinizde ve iş yerlerinizde temiz bir ortam oluşturmak istiyorsanız dezenfekte hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu işlem ile kreşler, okullar, evler, camiler, fabrikalar ve halka açık mekanlarda temiz bir ortam oluşturabilirsiniz.

Dezenfekte işlemleri salgınların önüne geçmek için en güvenilir yöntemdir. Kişisel temizliğiniz hiçbir zaman yeterli olmaz! Bize ulaşın ve dezenfekte hizmetimizden yararlanın!

Belli periyotlarda yapılacak dezenfekte işlemi halka açık alanlarda bir salgın oluşmaması için en güvenilir önlemdir!

Mikroorganizmaları yok etmek için oluşturulmuş, geniş uygulama aralığı olan güçlü DEKONTAMİNANT etkiye sahip EXPEL İLAÇ tarafından geliştirilmiş Dezex-B ile size virüslerden uzak bir yaşam alanı sunuyoruz!

Call Now Button